Наша спільна узгоджена місія – розробка та впровадження новаторської освітньої програми й популяризація превентивної медицини для ранньої діагностики хронічних захворювань. 

Міжнародний Європейський Університет славиться проведенням міждисциплінарних досліджень, веде діяльність не лише в Україні, але й за кордоном — має філіали в Польщі та на Мальті. 

Завдяки прогресивним і новаторським поглядам президента Алли Наволокіної і всієї спільноти МЄУ в Україні впроваджується нова освіта – освіта свободи і відповідальності.

Заснований на принципах інновацій та академічної відмінності, МЄУ активно впроваджує передові технології в освітні процеси у різних медичних спеціальностях. 

Під час підписання меморандуму ректор МЄУ, Олег Семенович Падалка, акцентував на важливості діджиталізації та цифровізації в охороні здоров’я та освіті.

Величезна подяка професорці Світлані Доан, проректору з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти Міжнародного Європейського університету, за безцінну підтримку та значний внесок в підготовку Меморандуму та планування подальшої спільної роботи.
Готуємося до початку співпраці. Разом ми здатні змінювати світ!